CLASE / SĂLI /DIRIGINŢI                           An școlar 2021 – 2022

 
Clasa
Sala
Diriginte
1
9 A, (științe ale naturii)
12, corp A, etaj 1
Stan Camelia Gheorghița
2
9 Be, (industrie alimentară)
32, corp B, etaj 1
Capră Răzvan Marius
3
9 C, (protecția mediului)
3, corp A, parter
Miron Roxana
4
9 D, (chimie industrială)
28, corp B, parter
Verzea Adriana
5
9 E,(scoală profesionala chimie industrială)
30, corp B, etaj 1
Tudor Mihaela Ioana
6
10 A, (științe ale naturii)
14, corp A, etaj 1
Constantin Daniela Antonela
7
10 B, (industrie alimentară)
18, corp A, etaj 2
Buta Otilia Cristina
8
10 C, (industrie alimentară)
11, corp A, etaj 1
Bădiță Ana Maria
9
10 D, (protecția mediului)
15, corp A, etaj 1
Ene Irina Natașa
10
10 E, (protecția mediului)
19, corp A, etaj 2
Spânu Ana Maria
11
10 F, (chimie industrială)
Laborator fizică, corp A, etaj 2
Adochiței George Marius
12
10 G, (scoală profesionala chimie industrială)
25, corp B, parter
Ivan Gina Georgeta
13
11 A , (științe ale naturii)
10, corp A, etaj 1
Mircea Elena
14
11 Be, (industrie alimentară)
20, corp A, etaj 2
Niculae Marilena
15
11 C, (protecția mediului)
9, corp A, etaj 1
Mitroi Mihaela Cerasela
16
11 D, (chimie industrială)
4, corp A, parter
Lungu Daniela
17
11 E, (electric)
Laborator electronică, corp B, etaj 1
Pițigoi Florica
18
11 F (scoală profesionala chimie industrială)
29, corp B, etaj 1
Cîțescu Petruța Cristina
19
12 A, (științe ale naturii)
17, corp A, etaj 2
Georgescu Mariana
20
12 Be, (industrie alimentară)
13, corp A, etaj 1
Stoica Elena Cristina
21
12 C, (protecția mediului)
21, corp A, etaj 2
Bâltac Angela Simona
22
12 D, (chimie industrială)
24, corp A, etaj 2
Grosuleac Ioana
23
12 E, (electric)
Laborator Electrotehnică, corp B, etaj 1
Nica Mădălina
24
I A (postliceal, tehnician  laborant pentru protecția calității mediului)
Laborator organică, corp A, etaj 1
Vasiliu Doina
25
II A (postliceal, tehnician controlul calității produselor agroalimentare)
Laborator analize fizico – chimice,  corp A, etaj 1
Buta Otilia Cristina